Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Morbius

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Furry Friends Forever: Elmo Gets a Puppy

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • After Yang

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Education

    ★★★★★

  • Wild Mountain Thyme

    ★½

  • Alex Wheatle

    ★★★½

  • Lovers Rock

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★

  • Kaali Khuhi

    ★★★½

  • Canvas

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★

  • Earwig and the Witch

    ★★

  • Over the Moon

    ★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Red, White and Blue

    ★★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • Mangrove

    ★★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Unpregnant

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • Welcome to Sudden Death

    ★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★½

  • Love, Guaranteed

    ★★

  • The Binge

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★★

  • Project Power

    ★★½

  • Host

    ★★★½

  • The Speed Cubers

    ★★★★

  • An American Pickle

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★½

  • Coming Out

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Good Boy

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The Lovebirds

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ★★½

  • The Half of It

    ★★★½

  • A Secret Love

    ★★★½

  • The Voice in Your Head