• Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • First Love

    ★★★½

  • Over the Top

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • Italian Spiderman

    ★★★★

  • Kind Hearts and Coronets

    ★★½

  • Comedy Central Roast of Bruce Willis

    ★★★½

  • So I Married an Axe Murderer

    ★★½

  • Paprika

    ★★★★

  • Rage 30

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★★★

  • House Party

    ★½

  • Only the Animals

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • I Want My MTV

    ★★½

  • Kuffs

    ★★★

  • Detroit Rock City

    ★★