Sort by
  • The Wizard of Oz

    ★★★★½

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★½

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★½

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★

  • The Terminator

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★½

  • Speed Racer

    ★★★

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

    ★★★

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

    ★★★

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

    ★★★

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★★

  • Interstellar

    ★★★★★

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★★