• Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Sir Alex Ferguson: Never Give In

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • All or Nothing: Tottenham Hotspur

    ★★★★

  • Greenland

    ★★★

  • Scoob!

    ★★★

  • The Banker

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Togo

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Matchday: Inside FC Barcelona

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★½

  • Gemini Man

    ★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Dark Phoenix

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: The Dump

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Suits

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★★★

  • Dumbo

    ★★½

  • The Art of Self-Defense

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Glass

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • Free Solo

    ★★★½

  • Roma

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★★

  • Upgrade

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★

  • Cars 3

    ★★★

  • Alien: Covenant

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★

  • Power Rangers

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Logan

    ★★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★½

  • La La Land

    ★★★★★

  • The Angry Birds Movie

    ★★★