Darth Otter Movie Reviews has logged 12 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Soul

Soul

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Flushed Away

Flushed Away

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Batman: Hush

Batman: Hush

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Maze Runner

The Maze Runner

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
How to Train Your Dragon 2

How to Train Your Dragon 2

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
It

It

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
How to Train Your Dragon

How to Train Your Dragon

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Joker

Joker

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
LEGO Star Wars: Bombad Bounty

LEGO Star Wars: Bombad Bounty

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry