Sort by
  • Pinocchio

    ½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Spiderhead

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Summer Game Fest 2022

  • Elvis

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Men

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Memory

    ★★★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Making of: The French Dispatch

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Mad God

    ★★½

  • Old

  • Pig

    ★★★

  • Lamb

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • Bad Trip

    ★★

  • Mank

    ★★★

  • OPAL

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Tenet

    ★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • The Box Assassin

    ★★★★½

  • The Stunt Double

  • Unhinged

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★★½

  • Dracula

    ★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • E.T.: A Holiday Reunion

    ★★★½