• Invitation

  • Night Life

    ★★★

  • Trees

    ★★½

  • Scarlet Fry's Junkfood Horrorfest

  • Hong-Do Mirror

    ★★

  • Penguin Highway

    ★★★★

  • The Comic

  • Crazy Samurai Musashi

    ★★½

  • Fatal Error

    ★★½

  • Beyond the Door III

    ★★★★

  • Papillon

    ★★★★★

  • Cuck

  • Thrillkill

    ★★½

  • Scarab

    ★★★

  • Puppet Master III: Toulon's Revenge

    ★★★½

  • The Ice Pirates

    ★★★★

  • Spacehunter: Adventures in the Forbidden Zone

    ★★★

  • Exit the Dragon, Enter the Tiger

    ★★½