• Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Cyber Hell: Exposing an Internet Horror

    ★★

  • Our Father

    ★½

  • Crush

    ★★★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ½

  • The Outfit

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • All of Us Are Dead

  • Fresh

    ★★½

  • Forgive Us Our Trespasses

  • The Heike Story

    ★★★½

  • Close Your Eyes

    ½

  • Death to 2021

  • The Silent Sea

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

  • Licorice Pizza

  • House of Gucci

  • All Too Well: The Short Film

    ★½

  • Cube

    ½

  • My Name

  • Dopesick

  • Munich: The Edge of War

    ★★

  • The Rescue

    ★★★

  • Maid

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★½

  • Inu-Oh

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Last Night in Soho

    ½

  • Procession

    ★★★

  • Lead Me Home

    ½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★

  • Belfast

    ★★

  • King Richard

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • The Hand of God

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Malignant

    ★½

  • Parallel Mothers

    ★★★

  • Boiling Point

    ★★★½

  • Candyman

  • Operation Hyacinth

  • Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★½

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★

  • Old

    ½

  • Pig

    ★★★

  • Belle

  • Red Rocket

    ★★½

  • Titane

    ★★★

  • Lamb

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • The Summit of the Gods

    ★½

  • Benedetta

    ½

  • After Yang

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★