Sort by

Bob has logged 26 entries for films during June 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Ghostquake

Ghostquake

2012
×
Read the review Edit this entry  
30
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Life

Life

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Rings

Rings

2017
×
Read the review Edit this entry  
26
Club Dread

Club Dread

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Resurrect Dead: The Mystery of the Toynbee Tiles

Resurrect Dead: The Mystery of the Toynbee Tiles

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Bubble

The Bubble

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Keoma

Keoma

1976
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Delta Force 2: The Colombian Connection

Delta Force 2: The Colombian Connection

1990
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Tucker and Dale vs. Evil

Tucker and Dale vs. Evil

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Soylent Green

Soylent Green

1973
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
South Beach Academy

South Beach Academy

1996
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Rock 'n' Roll High School Forever

Rock 'n' Roll High School Forever

1991
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
The Lady in the Car with Glasses and a Gun

The Lady in the Car with Glasses and a Gun

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Foxy Brown

Foxy Brown

1974
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Balls Out

Balls Out

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
XOXO

XOXO

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
The Autopsy of Jane Doe

The Autopsy of Jane Doe

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Sitter

The Sitter

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Blame!

Blame!

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Quest

The Quest

1996
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Fubar

Fubar

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Growing Op

Growing Op

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry