Sort by
  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • Destined with You

    ★★★½

  • My Lovely Liar

    ★★★★

  • The Lurking Fear

  • King the Land

    ★★★★★

  • See You in My 19th Life

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • The Machine

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Knights of the Zodiac

    ★★★

  • Renfield

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • Divorce Attorney Shin

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Love to Hate You

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Agency

    ★★★★

  • Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2

    ★★★

  • In Search of Darkness: Part III

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Weak Hero Class 1

    ★★★★★

  • Kamen Rider Black Sun

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★★★

  • Don't Fuck in the Woods 2

    ★★½

  • Love Is for Suckers

    ★★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Astonishing Tales of Terror: Rocktapussy!

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Hell Dogs

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Burial

    ★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • The Lair

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★★

  • Carter

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★★

  • Glorious

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Alienoid

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Café Minamdang

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Spriggan

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Shin Ultraman

    ★★★★

  • The Takedown

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Offer

    ★★★★★

  • From Now On, Showtime!

    ★★★★

  • Doctor Who: Legend of the Sea Devils

    ★★★

  • Again My Life

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★★

  • X

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Forecasting Love and Weather

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • Monster Portal

    ★½

  • Doctor Who: Eve of the Daleks

    ★★★★