Sort by
  • Indiana Jones Collection

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Emancipation

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Strange World

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Werewolf by Night

  • Amsterdam

    ★★★

  • Devotion

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • De allergrootste slijmfilm

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Ms. Marvel

  • Close

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Corsage

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Moon Knight

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★½

  • Oink

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • The Tinder Swindler

  • Living

    ★★★★

  • Mars One

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Hawkeye

  • Sing 2

    ★★★