• Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Men

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★½

  • Windfall

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

  • I Want You Back

    ★★★

  • Marry Me

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Last Looks

    ★★★

  • Hannah Ha Ha

    ★★★

  • The Civil Dead

    ★★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

  • Fresh

  • Run & Gun

    ★½

  • Scream

    ★★

  • Don't Look Up

  • Being the Ricardos

  • Nightmare Alley

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

  • House of Gucci

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • The Tender Bar

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • The Card Counter

  • Malignant

  • Vacation Friends

  • The Voyeurs

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★

  • Bergman Island

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Bolt Driver

    ★★★★★

  • Good on Paper

  • No Sudden Move

  • Agnes

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Mortal Kombat

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Happily

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

  • kid 90

    ★★★½

  • TINA

    ★★★★

  • Cherry

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★

  • How It Ends

  • Malcolm & Marie

  • The Little Things

    ★★

  • Music

  • Locked Down

  • Derek's Dead

    ★★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★★

  • Mank

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Zappa

    ★★★★