Sort by

Dave has logged 11 entries for films during November 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Last of Sheila

The Last of Sheila

1973
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
A Beautiful Day in the Neighborhood

A Beautiful Day in the Neighborhood

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Myth of the American Sleepover

The Myth of the American Sleepover

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Ordinary People

Ordinary People

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Joker

Joker

2019
×
Read the review Edit this entry  
20
Basic Instinct

Basic Instinct

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Fatal Attraction

Fatal Attraction

1987
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Beer

Beer

1985
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Tapeheads

Tapeheads

1988
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry