• A View to a Kill

    ★★½

  • Independence Day

    ★★★

  • Star Wars Rebels: Spark of Rebellion

    ★★

  • WandaVision

    ★★½

  • Octopussy

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★

  • Ice Age: Collision Course

  • 10,000 BC

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Living Daylights

    ★★★½

  • Wish Dragon

    ★★

  • Never Say Never Again

    ★½

  • Dredd

    ★★★★

  • For Your Eyes Only

    ★★½

  • Moonraker

    ★★½

  • The Spy Who Loved Me

    ★★★½

  • The Wild