• Last and First Men

    ★★★★★

  • Bird Talk

    ★★★

  • Prisoners of the Lost Universe

    ★★½

  • Raw Force

    ★★

  • The Howling

    ★★★★

  • Howling III

    ★★★½

  • Howling II: Stirba - Werewolf Bitch

    ★★★

  • The Duke of Burgundy

    ★★★★

  • In Fabric

    ★★★★

  • Amer

    ★★★½

  • Knife+Heart

    ★★★

  • Cruising

    ★★★½

  • Mother

    ★★

  • The Other Side of the Underneath

    ★★★★★

  • Jubilee

    ★★★★

  • Penda's Fen

    ★★★★

  • Once Upon a Time in America

    ★★★★★

  • Once Upon a Time in the West

    ★★★★