Sort by

davidcnt has logged 12 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Deer Hunter

The Deer Hunter

1978
×
★★★½
Edit this entry  
30
Drag Me to Hell

Drag Me to Hell

2009
×
★★★½
Edit this entry  
24
Nobody

Nobody

2021
×
★★★
Edit this entry  
23
Paris, Texas

Paris, Texas

1984
×
★★★★
Edit this entry  
19
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
Mother

Mother

2009
×
★★★½
Edit this entry  
08
Ed Wood

Ed Wood

1994
×
★★★½
Edit this entry  
07
In Bruges

In Bruges

2008
×
★★★★
Edit this entry  
05
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★
Edit this entry  
02
Cherry

Cherry

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Bo Burnham: Make Happy

Bo Burnham: Make Happy

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★
Read the review Edit this entry