• Dual

    ★★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★★

  • Devs

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Nine Days

    ★★★★★

  • Feels Good Man

    ★★★★★

  • Minari

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • The Ringmaster

    ½

  • One More Time with Feeling

    ★★★★★

  • The Quiet Earth

    ★★★★★