Sort by
  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Choose Love

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Katherine Ryan: Missus

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • The Flying Sailor

    ★★½

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Line Goes Up - The Problem With NFTs

  • The Martha Mitchell Effect

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Anxious People

    ★★★½

  • Death to 2021

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★