• Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Our Father

    ★★★

  • Senior Year

    ★★★★

  • Along for the Ride

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Crush

    ★★★½

  • Choose or Die

  • Metal Lords

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • The Bubble

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • Phoenix Rising

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Weekend Away

    ★★½

  • Studio 666

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Dog

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • The Quiet Girl

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Home Team

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Master

    ★★★½

  • Emergency

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Sex Appeal

    ★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • American Underdog

    ★★★½

  • Station Eleven

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • The Hating Game

    ★★★

  • Mixtape

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★★

  • True Story

    ★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • The Curse of Von Dutch: A Brand to Die For

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Finch

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • American Girl

    ★★★½

  • Colin in Black & White

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Four Hours at the Capitol

    ★★★★

  • Night Teeth

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½

  • Antlers

    ★★½

  • The Tender Bar

    ★★★★

  • The Rescue

    ★★★★★