Sort by

DavidMustard has logged 31 entries for films during December 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★★
Edit this entry  
29
The Hustle

The Hustle

2019
×
★★★
Edit this entry  
29
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
27
The Inbetweeners Movie

The Inbetweeners Movie

2011
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
27
Tigers Are Not Afraid

Tigers Are Not Afraid

2017
×
★★★
Edit this entry  
27
The Lobster

The Lobster

2015
×
★★★★
Edit this entry  
27
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Undefeated

Undefeated

2011
×
★★★★
Edit this entry  
26
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★
Edit this entry  
24
Christopher's Christmas Mission

Christopher's Christmas Mission

1975
×
★★★★
Edit this entry  
24
Kan du vissla Johanna?

Kan du vissla Johanna?

1994
×
★★★★
Edit this entry  
23
Home Alone 2: Lost in New York

Home Alone 2: Lost in New York

1992
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Last Christmas

Last Christmas

2019
×
★★★
Edit this entry  
22
The Little Stranger

The Little Stranger

2018
×
★★★★
Edit this entry  
20
Better Watch Out

Better Watch Out

2016
×
★★★½
Edit this entry  
19
The Muppet Christmas Carol

The Muppet Christmas Carol

1992
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Between Two Ferns: The Movie

Between Two Ferns: The Movie

2019
×
★★★½
Edit this entry  
18
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★
Edit this entry  
18
Rudderless

Rudderless

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Dream/Killer

Dream/Killer

2015
×
★★★★
Edit this entry  
11
Anna and the Apocalypse

Anna and the Apocalypse

2017
×
★★★
Edit this entry  
11
Blinded by the Light

Blinded by the Light

2019
×
★★★★
Edit this entry  
11
Love, Antosha

Love, Antosha

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
08
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Miracle on 34th Street

Miracle on 34th Street

1947
×
★★★★
Edit this entry  
07
The Report

The Report

2019
×
★★★½
Edit this entry  
06
Scrooged

Scrooged

1988
×
★★★
Edit this entry  
02
This Is the End

This Is the End

2013
×
★★★
Edit this entry  
02
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★
Edit this entry  
01
A Bad Moms Christmas

A Bad Moms Christmas

2017
×
★★★★
Edit this entry