Sort by
  • Babylon

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★½

  • The Last Movie Stars

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Andy Warhol Diaries

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★½

  • Mr. Saturday Night

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Maid

    ★★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • The Automat

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★

  • Audrey

    ★★★½

  • A Teacher

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • Hamilton

    ★★★

  • Athlete A

    ★★★★½

  • Trial by Media

    ★★★

  • Normal People

    ★★★½

  • Made You Look: A True Story About Fake Art

    ★★★

  • Mrs. America

    ★★★★

  • The Glorias

    ★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★

  • Dark Waters

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Downton Abbey

    ★★★★

  • Endings, Beginnings

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★★

  • The Movies

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Anna

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★

  • Men in Black: International

    ★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★★½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★★