• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • 365 Days: This Day

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • The In Between

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Elite Short Stories: Patrick

    ★★★½

  • Elite Short Stories: Samuel Omar

    ★★★

  • Elite Short Stories: Phillipe Caye Felipe

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Single All the Way

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Antlers

    ★★½

  • Silent Night

    ★★

  • The Guilty

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • After We Fell

    ★★

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★½

  • Sweet Girl

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ★★½

  • Beckett

    ★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • Blood Red Sky

    ★★

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Lamb

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Annette

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★★

  • Fatherhood

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Elite Short Stories: Carla Samuel

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

    ★★★★

  • Elite Short Stories: Nadia Guzmán

    ★★★

  • Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Lisey's Story

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½