Sort by
  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Beast

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • RRR

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Scoob!

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Synchronic

    ★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Five Feet Apart

    ★½

  • Leaving Neverland

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Shrek Retold

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★½

  • Free Solo

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Incredibles 2

  • Action Point

    ★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • The Greatest Showman

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

    ½

  • Losing Sight of Shore

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • The Boss Baby

    ★★★½