Sort by
  • The Notebook

    ★★★★

  • Wedding Season

    ★★★★

  • The Sisterhood of the Traveling Pants

    ★★★

  • American Psycho

    ★★★★

  • Sleeping with Other People

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • D.E.B.S.

    ★★★★★

  • Gone in the Night

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Jennifer Lopez: Halftime

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Blush

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Barbie Mariposa & the Fairy Princess

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Dolphin Tale

    ★★★½