Sort by
  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Not Okay

    ★½

  • The Gray Man

    ½

  • Belle

    ★★★½

  • Persuasion

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Anna Karenina

    ★★★½

  • Gone Girl

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Seeking a Friend for the End of the World

    ★½

  • Lightyear

    ★★

  • Amélie

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • The Bookshop

    ★★★

  • Almost Famous

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Ocean's Eight

    ★★★★½