• Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • Spaghettiman

    ★★★★

  • Zootopia

    ★★★★

  • Punk's Dead: SLC Punk 2

    ★★★

  • Donald Trump's The Art of the Deal: The Movie

    ★★★½

  • Hannibal Buress: Comedy Camisado

    ★★★★

  • O.J.: Made in America

    ★★★★★

  • Tony Hinchcliffe: One Shot

    ★★★★

  • Mike Epps: Don't Take It Personal

    ★★★

  • The Revenant

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Marc Maron: More Later

    ★★★½

  • A Very Murray Christmas

    ★★★½

  • Creed

    ★★★★

  • John Mulaney: The Comeback Kid

    ★★★★★

  • The Big Short

    ★★★★½

  • Hi, How Are You Daniel Johnston?

    ★★★★

  • Tales of Halloween

    ★★★½

  • Anthony Jeselnik: Thoughts and Prayers

    ★★★★

  • Don't Hug Me I'm Scared 5

    ★★★★

  • Crimson Peak

    ★★★½

  • Bacon & God's Wrath

    ★★★★

  • The Martian

    ★★★★★

  • Roxy - The Movie

    ★★★★½

  • De Palma

    ★★★★★

  • Colin Quinn: Unconstitutional

    ★★★★

  • Call Me Lucky

    ★★★★½

  • Best of Enemies

    ★★★★½

  • I Am Chris Farley

    ★★★★

  • Pixels

    ★★★½

  • Eugene Mirman: Vegan on His Way to the Complain Store

    ★★★★

  • Nintendo Quest

    ★★★½

  • The Seventies

    ★★★★½

  • Soaked in Bleach

    ★★★★

  • Jen Kirkman: I'm Gonna Die Alone (And I Feel Fine)

    ★★★★

  • Kung Fury

    ★★★

  • Green Room

    ★★★★

  • Embrace of the Serpent

    ★★★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★½

  • Tig

    ★★★★½

  • Chris D'Elia: Incorrigible

    ★★★½

  • Don't Hug Me I'm Scared 4

    ★★★★

  • Wrestling Isn't Wrestling

    ★★★★

  • Raiders!: The Story of the Greatest Fan Film Ever Made

    ★★★★½

  • Demetri Martin: Live (At The Time)

    ★★★½

  • Keith Robinson: Back of the Bus Funny

    ★★★★

  • Louis C.K.: Live at The Comedy Store

    ★★★★

  • Teeth

    ★★★★½

  • They Look Like People

    ★★★★

  • Drunk Stoned Brilliant Dead: The Story of the National Lampoon

    ★★★★★

  • Cobain: Montage of Heck

    ★★★★½

  • The Witch

    ★★★★

  • World of Tomorrow

    ★★★★½

  • Psycho-Pass: The Movie

    ★★★★

  • The Interview

    ★★★

  • Bill Burr: I'm Sorry You Feel That Way

    ★★★★½

  • Richard Pryor: Icon

    ★★★★

  • Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?

    ★★★★

  • Jimi Hendrix: Live At The Isle Of Wight - Blue Wild Angel

    ★★★½

  • Dumb and Dumber To

    ★★★

  • Doug Benson: Doug Dynasty

    ★★★½

  • A Most Violent Year

    ★★★½

  • I Am Santa Claus

    ★★★★

  • Don't Hug Me I'm Scared 3

    ★★★★

  • Too Many Cooks

    ★★★★★

  • Wyatt Cenac: Brooklyn

    ★★★★

  • Stretch

    ★★★½

  • Chelsea Handler: Uganda Be Kidding Me Live

    ★★★½

  • Electric Boogaloo: The Wild, Untold Story of Cannon Films

    ★★★★½

  • Inherent Vice

    ★★★★½

  • Sailor's Grave

    ★★★★

  • Top Five

    ★★★★½