• Burrow

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • 8:46

    ★★★★

  • Imperfect: The Roy Halladay Story

  • Scoob!

    ★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • The Way Back

    ★★★½

  • Devs

    ★★★★

  • Murder Death Koreatown

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★★

  • Relic

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Bloody Nose, Empty Pockets

    ★★★★½

  • Residue

    ★★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★½

  • Spree

    ★★★½

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★

  • His House

    ★★★½

  • Time

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

  • Underwater

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • The Fall

    ★★★

  • Watchmen

    ★★★★½

  • Mister America

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • Babyteeth

    ★★★

  • Corpus Christi

    ★★★★

  • Ema

    ★★★★

  • The Two Popes

    ★★★

  • Joker

    ★★★½

  • First Cow

    ★★★★½

  • The Assistant

    ★★★★

  • Waves

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Nimic

    ★★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★

  • Weathering with You

    ★★★½

  • Vivarium

    ★★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★