• X

    ★★★★

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Love and Leashes

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Kimi

    ★★

  • Scream

    ★★★

  • Lulli

  • The Matrix Resurrections

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

  • Eternals

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • The Secret Diary of an Exchange Student

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Don't Breathe 2

  • Free Guy

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Fear Street: 1666

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Fear Street: 1978

  • Fear Street: 1994

  • Luca

    ★★★★

  • Awake

    ★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

  • Don't Kill Me

  • Thunder Force

  • The Fallout

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Space Sweepers

    ★★★★

  • Wish Dragon

  • Wonder Woman 1984

  • The Midnight Sky

  • Godmothered

  • Just Another Christmas

  • The Stand In

  • Happiest Season

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • Unpregnant

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

  • The Rental

  • Hollywood

    ★★★★

  • The Half of It

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

  • All the Bright Places

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Isi & Ossi

  • Uncle Frank

    ★★★★

  • Frozen II

  • Countdown

  • And They Say I Am the Crazy One

    ★★★★

  • A Cinderella Story: Christmas Wish

  • Miracle in Cell No. 7

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • In the Tall Grass

  • Tall Girl

  • Knives Out

    ★★★★★