Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★½

  • The Boy

  • Ricky Gervais: Armageddon

  • Katya's Hand

  • Poison

    ★★½

  • The Rat Catcher

    ★★½

  • The Swan

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★

  • The Killer

    ★★★

  • The Beast

    ★★★½

  • Maestro

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Saltburn

    ★½

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Seven Blessings

    ★★★½

  • Hostile Dimensions

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • Critical Zone

    ★★½

  • The Vanishing Soldier

    ★★★½

  • MOTHERLAND

  • The Giants of Easter Islands

    ★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Blaga's Lessons

    ★★★

  • Wedding Night

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Perfect Days

    ★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Power Alley

    ★★½

  • Club Zero

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • May December

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Robot Dreams

    ★★★½

  • About Dry Grasses

    ★★★½

  • How to Have Sex

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Youth (Spring)

  • Tzipora and Rachel Are Not dead

  • Inbal Perlmutter: If You Let Me Go

    ★★★

  • Lies I Told myself

  • A Minor Crime

    ★★★

  • END OF LOVE SEASON

    ★★★

  • Total Trust

    ★★½

  • Afire

    ★★★★

  • Golda

    ★★½

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★½

  • In Water

    ★★★½

  • Reality

    ★★★

  • The Siren

    ★★½

  • The Fight Is the End

  • Wicked Games

    ★★★½

  • Twice Colonized

  • Last Things

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • Beyond Utopia

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Manifesto

    ★★★½

  • The Lost Souls of Syria

    ★★½

  • Things to Come

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Theatre of Thought

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • No Bears

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★