Sort by
  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Slaughterhouses of Modernity

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • No Bears

    ★★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • A Couple

    ★★★★

  • Eismayer

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Serviam – I Will Serve

    ★★★★

  • I Have Electric Dreams

    ★★★★

  • Stone Turtle

    ★★★★

  • De noche los gatos son pardos

    ★★★★

  • Petrol

    ★★★★

  • Piaffe

    ★★★½

  • Tales of the Purple House

    ★★★★

  • Rule 34

    ★★★★

  • Matter Out of Place

    ★★★★

  • Sermon To The Fish

    ★★★★

  • Human Flowers of Flesh

    ★★★★

  • The Adventures of Gigi the Law

    ★★★★

  • Il pataffio

    ★★★

  • Tommy Guns

    ★★★½

  • Ariyippu

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Unstable Object II

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Fire Within: Requiem for Katia and Maurice Krafft

    ★★★★

  • You Have to Come and See It

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Showing Up

    ★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Will-o’-the-Wisp

    ★★★★

  • The Dam

    ★★★½

  • Joyland

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • De Humani Corporis Fabrica

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • R.M.N.

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Cairo Conspiracy

    ★★★★

  • One Fine Morning

    ★★★★

  • Corsage

    ★★★★

  • EO

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • The Eight Mountains

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Mutzenbacher

    ★★★★

  • Alcarràs

    ★★★★

  • The Novelist’s Film

    ★★★★

  • Queens of the Qing Dynasty

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★★

  • Skazka

    ★★★★

  • Benediction

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Cathedral

    ★★★★