• Fake Famous

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★★

  • In the Earth

    ★★★½

  • Censor

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • Tiger

    ★★★★

  • Hunter Hunter

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Embattled

    ★★★½

  • Happiest Season

  • Mank

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Shithouse

    ★★★★

  • Totally Under Control

    ★★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★★

  • Spontaneous

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Anything for Jackson

    ★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • Class Action Park

    ★★★

  • Skin: A History of Nudity in the Movies

    ★★★½

  • An American Pickle

    ★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★

  • Host

    ★★★★½

  • Greenland

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • The Rental

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Becky

    ★★★

  • Debt Collectors

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★½

  • Beastie Boys Story

    ★★★★½

  • Close Encounters of the Fifth Kind

    ★★

  • Climbing Blind

    ★★★★

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • The Dark Red

    ★★½

  • The Way Back

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Public Trust

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Possessor

    ★★★★★

  • Relic

    ★★★★

  • Shirley

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • Bloody Nose, Empty Pockets

    ★★★★

  • His House

    ★★★½

  • Time

    ★★★★½

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★

  • Boys State

    ★★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Underwater

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 6 Underground

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Dark Waters

    ★★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★

  • Last Christmas

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★