Sort by

Just has logged 10 entries for films during December 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Red Rocket

Red Rocket

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Blood Beat

Blood Beat

1983
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Cry-Baby

Cry-Baby

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Benedetta

Benedetta

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Sparks Brothers

The Sparks Brothers

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Polyester

Polyester

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry