RSS feed for Mykul
  • Doc Savage

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Scoob!

    ★★★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Hunter's Moon

  • Scare Me

    ★★

  • Bloodshot

    ★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • The Mandela Effect

    ★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★½

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★★★

  • VFW

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Descendants 3

    ★½

  • The Divine Fury

    ★★★★

  • Scooby-Doo! Return to Zombie Island

    ★★★

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★½

  • Batman: Hush

    ★★★

  • Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein

    ★★★½

  • The 16th Episode

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★½

  • Momo

    ★★★★★

  • Monster Island

    ½

  • Satanic Panic

    ★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★★★

  • Brightburn

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Hellboy

    ★★★

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★

  • Justice League vs. the Fatal Five

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Tone-Deaf

    ★★★★

  • The Kid

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Triple Frontier

    ★★

  • Leaving Neverland

    ★★

  • Triple Threat

    ★★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★★

  • We Die Young

    ★★★

  • Scooby-Doo! and the Curse of the 13th Ghost

    ★★★½

  • Fighting with My Family

    ★★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★★

  • Honey Boy

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★

  • Reign of the Supermen

    ★★★★½

  • The Mule

    ★★★★

  • A Snow White Christmas

    ½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

    ★½

  • Shrek Retold

    ★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Bird Box

    ★★★★

  • Flesh & Blood

    ★★½