RSS feed for Mykul
  • We Die Young

    ★★★

  • Scooby-Doo! and the Curse of the 13th Ghost

    ★★★½

  • Fighting with My Family

    ★★★★

  • High Flying Bird

    ★★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★★

  • Honey Boy

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★

  • Reign of the Supermen

    ★★★★½

  • The Mule

    ★★★★

  • A Snow White Christmas

    ½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

    ★½

  • Shrek Retold

    ★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Bird Box

    ★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★½

  • Flesh & Blood

    ★★½

  • Slaughterhouse Rulez

    ★★★

  • Chris Claremont's X-Men

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • The Maker of Monsters

    ★★½

  • Kung Fu League

    ★★★

  • Antrum

    ★★★★

  • Master Z: Ip Man Legacy

    ★★★★

  • Malevolence 3: Killer

    ★★★★

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween

    ★★

  • Super Monsters Save Halloween

    ★★★½

  • Monster Party

    ★★½

  • Marvel Rising: Secret Warriors

    ★★★½

  • Venom

    ★★★★

  • Hell Fest

    ★★½

  • The Night Comes for Us

    ★★★★★

  • Overlord

    ★★½

  • Deep Murder

    ★★★½

  • You Might Be the Killer

    ★★★★

  • The Basement

    ★★

  • Slice

    ★★★½

  • The Standoff at Sparrow Creek

    ★★★

  • Halloween

    ★★

  • Nekrotronic

    ★★★½

  • Donnybrook

    ★★★★

  • Next Gen

    ★★

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★★½

  • The Predator

    ★★★½

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★½

  • Cynthia

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★½

  • He's Out There

    ★★★

  • 2018 NBA Champions: Golden State Warriors

    ★★★★★

  • Enter the Wild

    ★½

  • Why Don't You Just Die!

  • May the Devil Take You

    ★★★★

  • The Barn

    ★★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★★

  • The Death of Superman

    ★★★★

  • LEGO DC Super Heroes - Aquaman: Rage Of Atlantis

    ★★★

  • Mega Time Squad

  • Tales from the Hood 2

    ★★½

  • Siberia

    ★★★

  • Skyscraper

    ★★★

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★½

  • Uncle Drew

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★½

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★★

  • Ideal Home

    ★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Hotel Artemis

    ★★★

  • Mirai

    ★★★★

  • Under the Silver Lake

    ★★★★★

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★½