RSS feed for Mykul
  • Turistas

    ★★★★½

  • Ideal Home

    ★★½

  • Starz Inside: Comics on Screen

    ★★½

  • Robert Kirkman's Secret History of Comics

    ★★★★

  • Batmania: From Comics to Screen

    ★★★

  • Robot Chicken DC Comics Special III: Magical Friendship

    ★★★½

  • Robot Chicken DC Comics Special II: Villains in Paradise

    ★★★½

  • Robot Chicken: DC Comics Special

    ★★★

  • LEGO DC: Shazam! Magic and Monsters

    ★★★½

  • Cheeky

    ★★★★★

  • The Fanatic

    ★★★★

  • The Last Horror Film

    ★★★★½

  • The Ultimate Christmas Present

    ★★½

  • Mixed Nuts

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Puppy!

    ★★½

  • Saturday Night Live: A Tribute to Chris Farley

    ★★½

  • Deuce Bigalow: Male Gigolo

    ★★

  • Spanglish

    ★★½