Sort by
  • Bob Marley: One Love

    ★★★

  • Wonka

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Inside

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ½

  • Smile

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Devotion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½