Liam has logged 24 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Wild Rose

Wild Rose

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Trick 'r Treat

Trick 'r Treat

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Batman

Batman

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Man Without a Face

The Man Without a Face

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Scent of a Woman

Scent of a Woman

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
What's Eating Gilbert Grape

What's Eating Gilbert Grape

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Shoeshine

Shoeshine

1946
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Rambo: Last Blood

Rambo: Last Blood

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Downton Abbey

Downton Abbey

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
School of Rock

School of Rock

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
South Park: Bigger, Longer & Uncut

South Park: Bigger, Longer & Uncut

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Hush

Hush

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Greta

Greta

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Michael

Michael

1996
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
It

It

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Housesitter

Housesitter

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Good Morning, Vietnam

Good Morning, Vietnam

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry