Sort by
  • The Batman

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Jolt

    ★★½

  • Val

    ★★★★

  • Till Death

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • F9

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Air Girl

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Chaos Walking

    ★★

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • 20 Conditions to Fall in Love With the App

    ★★½

  • Greatest Gift of Life

    ★★★★

  • Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu: Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Tales of the Bizarre: 2020 Fall Special

    ★★★

  • The Legacy of Dr. Death: Black File

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Soul

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • Unhinged

    ★★½

  • Force of Nature

  • Not Quite Dead Yet

    ★★★½

  • Masked Ward

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★★★

  • Last Letter

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Cats

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★½

  • Little Women

    ★★★½

  • Lupin III: The First

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • Spies in Disguise

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★

  • Last Christmas

    ★★★

  • Midway

    ★★★½

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Countdown

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★½

  • Harriet

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Abominable

    ★½