RSS feed for Derrick

Derrick has logged 16 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
American Hangman

American Hangman

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Secret Obsession

Secret Obsession

2019
×
½
Edit this entry  
27
The Great Hack

The Great Hack

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Greta

Greta

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
One Cut of the Dead Spin-Off: In Hollywood

One Cut of the Dead Spin-Off: In Hollywood

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
One Cut of the Dead Spin-Off: In Hollywood

One Cut of the Dead Spin-Off: In Hollywood

2019
×
Read prior review Edit this entry  
16
Always Be My Maybe

Always Be My Maybe

2019
×
★★★★
Edit this entry  
15
Triple Threat

Triple Threat

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
I Am Mother

I Am Mother

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Point Blank

Point Blank

2019
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
11
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Black Godfather

The Black Godfather

2019
×
★★★
Edit this entry  
03
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry