• New York Ninja

    ★★★

  • Halloween Kills

  • Death Rider in the House of Vampires

    ½

  • Nobody

    ★★★½

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★

  • Beyond The Spectrum: The Underground

    ★★★

  • Spectacular Reality

  • Valley of Carnage

    ★★★★

  • TFW No GF

    ★★★

  • The AGFA Horror Trailer Show

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Verotika

    ½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Devil's Meat

    ★★★

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★★★

  • Rolling Stone: Stories From the Edge

  • Death-Scort Service Part 2: The Naked Dead

    ★★

  • Cannibal Claus

  • Nurse Jill

    ★★

  • Hunters

    ★★

  • Death-Scort Service

    ★★

  • Diary of a Deadbeat: The Story of Jim VanBebber

    ★★★★

  • Straight Outta Compton

  • Bill Hicks: Reflections

  • Florida Man

    ★★★★

  • American Guinea Pig: Bouquet of Guts and Gore

    ★★

  • Lost After Dark

    ★★★

  • Cocaine Cowboys: Reloaded

  • 42nd Street Memories: The Rise and Fall of America's Most Notorious Street

  • Attack of the Killer Squirrel

    ★★★★★

  • Cross Bearer

    ★★

  • Gator Green

    ★★★

  • Dead American Woman

    ★★★

  • The Cemetery

    ★★

  • Joe Vampire

  • The Wasteland

    ★★★

  • Last Days Here

    ★★★★½

  • Shy Boys: IRL

    ★★★★

  • Voyage to Agatis

    ★★

  • Murder Collection V.1

    ★★

  • My Bloody Valentine

    ★★

  • Fetus

    ★★★

  • Gonzo: The Life and Work of Dr. Hunter S. Thompson

  • Death Sentence

    ★★★★

  • Snuff 102

  • Junk Films

    ★★★

  • August Underground's Penance

    ★★

  • Live Feed

    ★★

  • Cocaine Cowboys

  • The Redsin Tower

    ★★

  • The Ringer

  • Dangerous Men

    ★★½

  • The Devil's Rejects

    ★★

  • Debbie Does Dallas Uncovered

  • Uncle Goddamn

    ★★★★★

  • Alpha to Omega: Exposing 'The Osterman Weekend'

  • Kracker Jack'd

    ★★★★★

  • Freddy vs. Jason

    ★★★

  • The Brown Bunny

    ★★★★

  • House of 1000 Corpses

    ★★★

  • Hunter Goes to Hollywood

  • August Underground's Mordum

    ★★★★★

  • Irreversible

    ★★★★

  • State Property

    ★★★★★

  • Final Stab

  • Valentine

    ★★★

  • August Underground

    ★★★

  • Orozco the Embalmer

    ★★★

  • The Black Witch Project

    ★★★★★

  • Nutbag

  • Ricky 6

    ★★★½