Sort by
  • The Bad News Bears

    ★★★★

  • Trouble Man

    ★★★★

  • Dr. Lamb

    ★★★½

  • Blood Beach

    ★★★

  • Death Line

    ★★★

  • Angels Die Hard

    ★★★

  • The Incredible Melting Man

    ★★★½

  • Rage

    ★★★

  • Trackdown

    ★★★

  • Rolling Thunder

    ★★★★

  • Expensive Tastes

    ★★½

  • The Best of Sex and Violence

    ★★★

  • Group Marriage

    ★★★

  • The Stepmother

    ★★★

  • 'Gator Bait

    ★★★

  • Maximum Overdrive

    ★★★

  • Dangerous Men

    ★★½

  • Fyre

    ★★★