• Maniac

    ★★★★½

  • Get Duked!

    ★★★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Tenet

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Emma.

    ★★★

  • I, Tonya

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Super Deluxe

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Fyre

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★