debxn's has logged 13 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★½
Edit this entry  
28
The Girl Who Killed Her Parents

The Girl Who Killed Her Parents

2021
×
★★★★
Edit this entry  
28
The Boy Who Killed My Parents

The Boy Who Killed My Parents

2021
×
★★★½
Edit this entry  
26
The Breakfast Club

The Breakfast Club

1985
×
★½
Edit this entry  
23
Jujutsu Kaisen

Jujutsu Kaisen

2020
×
★★★★
Edit this entry  
23
Attack on Titan: The Roar of Awakening

Attack on Titan: The Roar of Awakening

2018
×
★★★★
Edit this entry  
23
Attack on Titan: Wings of Freedom

Attack on Titan: Wings of Freedom

2015
×
★★★★
Edit this entry  
23
Attack on Titan

Attack on Titan

2015
×
★★★★
Edit this entry  
23
Scream

Scream

1996
×
★★★
Edit this entry  
23
Paper Towns

Paper Towns

2015
×
★½
Edit this entry  
23
Vincenzo

Vincenzo

2021
×
★★★★
Edit this entry  
23
The Craft

The Craft

1996
×
★★
Edit this entry  
23
City of God

City of God

2002
×
★★★★★
Edit this entry