• Jackass 4.5

    ★★★½

  • X

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Incredible But True

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Hatching

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Eternals

  • Our Bodies are Your Battlefields

  • EINE ANDERE FREIHEIT

    ½

  • Kate

    ★½

  • Saloum

    ★★★

  • Some Like It Rare

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Malignant

    ½

  • Isolation

    ★½

  • Candyman

    ★★½

  • Go Seppuku Yourselves

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ½

  • The Green Knight

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Army of the Dead

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

  • Ito

    ★★★★

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★½

  • Catboy

  • BAND-MAID Online Okyu-Ji (Feb. 11, 2021)

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★½

  • Wrong Turn

  • The Sadness

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

  • (In my house)

  • Monster Hunter

    ½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★

  • Aristocrats

    ★★★

  • It's a Summer Film!

    ★★★

  • The Craft: Legacy

    ★½

  • Mio's Cookbook

    ★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • The Mole

  • Red Post on Escher Street

    ★★★★½

  • Shadow in the Cloud

  • Snake Dick

  • The Babysitter: Killer Queen

  • Mandibles

    ★★

  • Pieces of a Woman

    ★★

  • Antebellum

  • The Lonely 19:00

    ★★★½

  • Sky Sharks

    ½

  • Tenet

    ★★★

  • Goedam

    ★★★

  • Skin: A History of Nudity in the Movies

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ½

  • Project Power

  • The Day of Destruction

    ★★★½

  • Unhinged

  • Peninsula

  • The Outlaw Thunder 2: Battle Dawn

    ★★½

  • Ju-On: Origins

    ★★★★

  • Vampire Virus

    ★½

  • #Alive

    ★★★

  • The Outlaw Thunder

    ★★★½

  • Beyond the Infinite Two Minutes

    ★★★★★

  • The Wrong Missy

    ½

  • BAND-MAID WORLD DOMINATION TOUR [Shinka] at LINE CUBE SHIBUYA

  • Boys from County Hell

    ★½

  • BOIS CERVEAU TV (1)