Sort by
  • Santa Isn't Real

    ★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Gummy

    ★★

  • Bedbugs Ate My Dreams!

  • Murder Ballads: How to Make It in Rock 'n' Roll

    ★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Floater

    ★★★½

  • Toad Boy

    ★★½

  • Didn't Think I'd See You Here

    ★★

  • Freddy's Fridays

  • SlashFM II

  • The Exorcist: Believer

  • Totally Killer

    ★½

  • Saw X

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Fck'n Nuts

    ★★★½

  • The Wheel of Heaven

    ★½

  • Departing Seniors

  • The Deep Dark

    ★★½

  • Phantom Fun-World

    ★★½

  • Waking Nightmare

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • 1962 Halloween Massacre

    ½

  • Natty Knocks

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Murdercise

    ★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★½

  • In the Heat

    ★★½

  • The Beast of Walton St.

  • The Amityville Curse

    ½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Caviar

    ★★

  • Kill Her Goats

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Bury the Bride

    ★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • Malum

    ★★

  • Murderbot

  • Renfield

    ★★★

  • The Möbius Trip

    ★★★★

  • Subspecies V: Blood Rise

    ★★½

  • Virga

    ★½

  • The Unheard

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Godless: The Eastfield Exorcism

    ★★

  • Scream VI

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • CONTENT: The Lo-Fi Man

    ★★½

  • The Burial

  • The Park

    ★★

  • Horror in the High Desert 2: Minerva

    ★★★½

  • We Have a Ghost

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Free to a Bad Home

    ★½

  • Savage Vengeance

    ½

  • Motorboat

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★½

  • Fear

    ★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Tooth

    ★★½

  • There's Something Wrong with the Children

    ½

  • Annihilator

    ★½

  • The Creeps

    ½

  • American Terror Tales 2

    ★½

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ½