Sort by
  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Love You Long Time

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Kill Boksoon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • 20th Century Girl

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Joker

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★★½

  • Glass

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Logan

    ★★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★½

  • Arrival

    ★★★½

  • Finding Dory

    ★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★

  • Train to Busan

    ★★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★★

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★

  • Steve Jobs

    ★★★★

  • Sicario

    ★★★★

  • Inside Out

    ★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • Big Hero 6

    ★★★½

  • John Wick

    ★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★

  • Justice League: The Flashpoint Paradox

    ★★★½

  • This Is the End

    ★★★½

  • Django Unchained

    ★★★★

  • The Dark Knight Rises

    ★★★

  • 21 Jump Street

    ★★★★

  • Kung Fu Panda 2

    ★★★★

  • Megamind

    ★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★

  • Up

    ★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • Wanted

    ★★½

  • Speed Racer

    ★★★

  • Iron Man

    ★★★★½

  • Zodiac

    ★★★★

  • The Incredibles

    ★★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★★

  • Oldboy

    ★★★★

  • Spider-Man

    ★★★★

  • Monsters, Inc.

    ★★★★