• Friends

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Rebooted

    ★★★

  • Winter's Blood

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Fairyocious

    ★★★½

  • Watchmen

    ★★★★½

  • Furnace of the Birds

    ★★★½

  • The Jesus Rolls

    ★★½

  • multiverse

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Primal

    ★★★★

  • Gon, The Little Fox

    ★★★★

  • The Nightcrawlers

    ★★★★

  • Finding Uranus

    ★½

  • Natural History Museum

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Saria

    ★★★

  • Paris 9/19

    ★★★

  • Peter's To-Do List

  • Substance

    ★★

  • Antigone

    ★★★½

  • Toomas Beneath the Valley of the Wild Wolves

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • The Song of Names

    ★★★★

  • Synchronic

    ★★½

  • Wanted

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★

  • The Laundromat

    ★★½

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • asdfmovie12

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Waves

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Fantastic Fungi

    ★★★★½

  • The Diver

    ★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Sh_t Happens

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★

  • Elephant in the Room

    ★★★

  • Hair-Jitsu

    ★★½

  • The Race

    ★★★

  • Lightning in a Bottle

    ★★★½

  • Lucky Toupée

    ★★½

  • Hair Love

    ★★★

  • Fetch

    ★★★

  • Zenith

    ★★★

  • Downtown

    ★★★

  • Puddles

    ★★★½

  • Sheep, Wolf and a Cup of Tea...

    ★★½

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★½

  • Paw Patrol: Ready, Race, Rescue!

    ★★½

  • SHOP: A Pop Opera

    ★★★★

  • Girl in the Hallway

    ★★★★

  • Petty Thing

    ★★★½

  • Breakfast

    ★★★

  • Guidance

    ★★

  • Geenie Reenie II

    ★★★½

  • Daughter

    ★★★★½

  • Kiss of the Rabbit God

    ★★★

  • Almost There

    ★★★

  • Wishing Apple

    ★★★

  • Anima

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Colours

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Pulsión

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★½