RSS feed for Gregor
  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★½

  • Wonder

    ★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★

  • Geostorm

    ★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Darkest Hour

    ★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★★½

  • Dunkirk

    ★★★½

  • Tour de Pharmacy

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Baywatch

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Power Rangers

    ★★½

  • Life

    ★★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • T2 Trainspotting

    ★★★★

  • iBoy

    ★★½

  • Justice League Dark

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • Sherlock: The Final Problem

    ★★★½

  • xXx: Return of Xander Cage

    ★★½

  • Monster Trucks

    ★★★

  • Assassin's Creed

    ★½

  • Passengers

    ★★

  • Hidden Figures

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Moana

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Keeping Up with the Joneses

    ½

  • Ozzy

    ★★

  • Max Steel

    ½

  • Trolls

    ★★★

  • Split

    ★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★½

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★½

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★½

  • Now You See Me 2

    ★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★½

  • Warcraft

    ★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • The Jungle Book

    ★★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Zootopia

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★★½

  • The Fundamentals of Caring

    ★★★½

  • Tickled

    ★★★