RSS feed for Eduardo

Eduardo has logged 11 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Alien

Alien

1979
×
★★★★★
Edit this entry  
15
McQueen

McQueen

2018
×
★★★★
Edit this entry  
09
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★
Edit this entry  
26
Troy

Troy

2004
×
★★★★
Edit this entry  
26
Bombshell

Bombshell

2019
×
★★★★
Edit this entry  
25
Bad Boys for Life

Bad Boys for Life

2020
×
★★★
Edit this entry  
24
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★½
Edit this entry  
19
300

300

2006
×
★★★½
Edit this entry  
19
1917

1917

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
12
A Rainy Day in New York

A Rainy Day in New York

2019
×
★★★½
Edit this entry  
01
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★
Edit this entry