• All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★

  • The Call

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★½

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★★

  • Us

    ★★★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★½

  • Escape Room

    ★★★½

  • Instant Family

    ★★★★

  • The Grinch

    ★★★

  • Teen Spirit

    ★★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★½

  • Christopher Robin

    ★★★★

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★½

  • The New Romantic

    ★★★½

  • Never Goin' Back

    ★★★★½

  • Unicorn Store

    ★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Paddington

    ★★★★★

  • Moonrise Kingdom

    ★★★★

  • The House Bunny

    ★★★★

  • Across the Universe

    ★★★½

  • A Walk to Remember

    ★★★★½

  • Battle Royale

    ★★★★½

  • Drop Dead Gorgeous

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★